Jdi na obsah Jdi na menu
 


52. KV kolií a šeltií 3.10. 2009 Mladá Boleslav

3. 10. 2009

ObrazekDne 3. října 2009 jsme se vydali na tuto pro nás velmi vzdálenou klubovou výstavu kolií a šeltií v Mladé Boleslavi. Naštěstí jsme ukecaly pánečka a ten vzal svoji super turbo Octavii (a snížil se k tomu do ní dát línající kolii)  takže panička mohla během cesty pochrupávat.

Přez veškeré objížďky po cestě jsme se na výstavu dostavili ještě v rámci přejímky.

A pak nastala dlouhá doba čekání než příjdeme na řadu. To už byl náš páneček značně nervózní a říkal, že Ti kdo chodí na výstavy jsou pěkní blázni. Dlouhosrsté a krákosrsté kolie posuzovala rozhodčí z Německa p. Dina von Hahn. Ještě musím vzpomenout, že na tuto výstavu nás nalákaly velmi bohaté ceny pro vystavující, což bylo velmi příjemné (úpřímně už mě přestalo bavit sponzorovat výstavy, kde za přihlášku zaplátíte 900 Kč a za první místo Vám dají jen stužku ).

ObrazekTakže abych to shrnula, dostaly jsme ocenění V1, CAC i přez náš vylínalý kožíšek, který nám p. rozhodčí v posudku vytkla. A za první místo pohárek, který mi udělal velkou radost.

A následovala opět dlouhá cesta domů, ale páneček to bravurně zvládl a všichni jsme byli rádi, že to máme s úspěchem za sebou.

Fotky staženy z Planety rough, zdroj: Rituna - děkujeme!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Zuza Valnička, 28. 11. 2009 18:45)

Ahoj holky,
Gratuluji k celému roku, byly jste veleúspěšné a máme z vás velikou radost!
Už se těším, až vás zase uvidíme.
papapa
Zuza a spol. Graslíků