Jdi na obsah Jdi na menu
 


28. 9. 2013

snimek-159.jpg 

... na rakouskou klubovku a mezinárodku jsme se přihlásili už hodně brzo - někdy v červenci, pak jsme 3. srpna složili zkoušku HWT a chtěla jsem se přehlásit na klubovku do pracovní třídy. Bohužel mi toto rakouští organizátoří zamítli, pracovní třída je u nich jen pro border kolie. Tak jsme se jim pomstili a vyhráli všechno i bez pracovní třídy ! ! ! 

Jo! Ještě jedno překvapení nás čekalo, týden před mezinárodní výstavou si jen tak změnili rozhodčí. Původně měla pískat Stella Clark (GB) a nově to byla Eleonore Singer (A). Prvně mě to naštvalo, že neumí "rakušáci" dát na stránky ani oznam, že je změna v rozhodčí, ale jak nám náhradní rozhodčí paní Eleonore Singer dala BOBa, tak jsem si ani na nějakou Stellu Clark nevzpomněla 

...ale ať nepředbíhám: v sobotu se konala klubová výstava ovčáckých a pasteveckých plemen, dlouhosrstých kolií bylo přihlášeno 16. My v třídě otevřené s Diorem jsme měli ještě další tři soupeře - třídu jsme vyhráli a aby toho nebylo málo tak to dopadlo takhle: 

 V1, CACA, Sieger Tulln, BOS 

výstavu posuzoval německý pan rozhodčí a chovatel DK Harald Steinmetz.

Další dobrodružství nás čekalo, když jsme měli ten den ze soboty na neděli strávit v kempu ve stanu, kdy se teplota pohybovala kolem 5 stupňů, ...no upřímně jsem z toho měla tak trochu strach...ale hřál nás pocit sobotního vítězství  a taky Fernet  ...no a přeci neumrznem, aby jsme tu nedělní účast na mezinárodce našim konkurentům nějak zlehčili. Jak už jsem psala posuzovala rakouská rozhodčí - paní Eleonore Singer a u ní jsme vyhráli úplně, ale úplně všechno:

 V1, CACA, CACIB, BOB + kvalifikace na Crufts 2014

...no opravdu krásný, úžasný, nezapomenutelný  Tulln 2013 ! ! !

snimek-151.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Clubshau & Bundessieger Tulln 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář