Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 10. 2012

dsc_7813.jpg

Tak tuhle dvoudenní výstavu jsem si musela doma doslova vybojovat...

Těšila jsem se, ale když potom hlásili jaké bude počasí, tak mě braly mdloby  jsem si říkala jestli nám to stojí zato takovou štreku si někde rozbít hubu, ale zvládly jsme to  

Tak tedy: v sobotu se konala 58. klubová výstava (bez zadávání KV) posuzovala paní rozhodčí Mgr. Dana Fialová. Dior byl přihlášený v mezitřídě, ale paní rozhodčí nějak neoslnil, takže Výborná bez pořadí. Zato Molly bodovala! Při statice jsem pochopila, že jsme dostaly tak tak výbornou a pak z toho byla V2, res. CAC !!! Dokonce jak se později ukázalo jsme byly druzí za BOBovou fenou, Molly je řečeno ironicky "výstavní nadšenec" - výstavy ji nebaví, takže toto byl opravdu světový úspěch dne!!!  

dsc_7408.jpg

Druhý výstavní den posuzoval pan rozhodčí Josef Matějek, oba naši výtržníci byli přihlášení do mezitříd.  Dior třídu vyhrál V1, CAC a pak celkově za psy Speciálního vítěze výstavy !!! Děkujeme panu rozhodčímu Matějkovi!!! Molly výborná 3. Takže super! Dovezli jsme si spoustu trofejí do sbírky!!! Jinak to byl sice díky počasí zmrzlý víkend, v sobotu jsme byly v hale jak rampouchy, ale měly jsme zábavné ubytování v penzionu "Na krásné vyhlídce", kde nešla elektřina  ve společnosti Emy a holek Růžičkových.

Za fotky patří dík jak jinak než naší dvorní fotografce Emě Vránové a Chyrovi

 

dsc_7737.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky KV a SV 27. - 28. 10. 2012 Ml. Boleslav

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář